O nas

PRACOWNIA CZERPALNIA.pl

Sklep z rękodzielniczymi artykułami założony przez niepoprawną fascynatkę artystycznych wytworów rąk ludzkich. Wszystkie przedstawione tu produkty łączą w sobie piękno i użytecz-ność, tradycyjne techniki wykonania z nowoczesnymi zastosowaniami. 

Króluje papier ręcznie czerpany i wykonane z niego koperty, zestawy papeterii, ręcznie szyte księgi, a także różne wydruki, bardzo często stylizowane na stare. Specjalizujemy się również w produkcji laku w różnych kolorach i odbijaniu pachnących żywicą lakowych pieczęci. Najwięcej czasu i miejsca poświęcamy pracowni introligatorskiej, w której powstają niskonakładowe ozdobne opakowania: tuby, teczki, okładki na dyplomy. Wciąż poszerzamy zakres usług i doskonalimy techniki znakowania m.in. tłoczenie, złocenie. Staramy się aby każdy produkt wychodzący z naszej manufaktury był dopracowany w detalach, estetyczny i niepowtarzalny.

 

Wykaligrafowany adres Czerpalnia.pl

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: info@tubyozdobne.pl lub telefonicznie pod numerem:+48.794373397.

 

Zapraszam na pełne piękna zakupy :-)


 

Czerpalnia.pl

Tubyozdobne.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl